درباره راندمان

صفر. ما سرمان برای «آغاز» درد می‌کند! از ایجاد چیزهای تازه و گسترش‌شان لذت می‌بریم و حالا، راندمان، مولود تازه‌ای‌ست که ایده‌های جذابی را در پی خود دارد.

اول. اغراق نیست اگر بگوییم که جهان کسب‌وکار، روزانه با تحولاتی خُرد و کلان مواجه می‌شود. کم نیستند بزرگانی که معتقدند مهمترین رمز حضور و پیروزی در گودِ رقابتِ دنیایِ تجارت، روزآمدی اطلاعات و همراهی با همین تحولات است. اینکه بدانی کِی، چه کاری را به چه نحوی انجام دهی و در برابر «تغییر» چه رفتاری نشان دهی، علاوه بر تیزبینی و شم تجاری، به «اطلاعات» نیز نیازمند است.

دوم. رسانه‌ها و سرویس‌های فعال در حوزه‌ی کسب‌وکار، عمده‌ی تمرکز خود را بر نقل اخبار گذاردند و حلقه‌ی مفقود در توزیع بهینه‌ی محتوا برای کسب‌وکارها «توسعه‌ی مهارت‌» و «افزایش آگاهی‌»ست. این، همان نقطه‌ایست که «راندمان» بر آن تمرکز خواهد داشت.

سوم. رسالتِ راندمان -همانطور که از نام‌ش پیداست- ارتقای سطح کیفی و توسعه‌ی اثربخشی فعالیت‌های کسب‌وکارهای ایرانی‌ست. مخاطبین هدفش، مدیران و موسسان بنگاه‌های تجاری‌اند و تلاش خواهد کرد که از ایشان، مدیرانِ موثرتری بسازد.

چهارم. همینک، نخستین گام‌های مسیر طولانی‌مان در راندمان را بر می‌داریم. محتوای ناب، روزآمد، کارا و منطبق با جامعه‌ای که در آن زیست می‌کنیم، آن چیزی‌ست که بناست به شما عرضه داریم. بازخوردهای شما، کمک‌رسان و چراغ راه‌مان خواهد بود. برای تماس با راندمان، علاوه بر صفحه تماس می‌توانید از ایمیل hi@randeman.net نیز استفاده کنید.

پنجم. راندمان را در شبکه‌های اجتماعی تویتر، فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام و لینکدین دنبال کنید. آخرین مطالب راندمان، بلادرنگ در این رسانه‌ها بازنشر می‌گردند.